klinika2
Od początku 2014 roku doktor Iwona Radziejewska–Choma prowadzi własną klinikę Saska Clinic. Nowoczesne i przestronne wnętrza kliniki zlokalizowanej na Saskiej Kępie w Warszawie oraz bogata oferta zabiegów to wyróżniki tego wyjątkowego miejsca stworzonego dla osób ceniących profesjonalizm i poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i flebologii na najwyższym, światowym poziomie.
logo Bella
GABINET KOSMETYKI LEKARSKIEJ BELLA istnieje już 23 lata. Właścicielem jest dr n. med., dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej Magdalena Łopuszyńska, która pracuje w gabinecie codziennie, i jako dermatolog, i jako lekarz medycyny estetycznej. Nadzoruje także pracę całego personelu, zarówno lekarskiego, jak i kosmetycznego.
este
Szukacie Państwo lekarza medycyny estetycznej? Chcecie, żeby odpowiedzialnie zaopiekował się Waszą urodą, dbając o to, abyście za kilka, kilkanaście lat wyglądali atrakcyjnie, zdrowo i naturalnie? Jesteście na dobrej drodze.
DrStyczenLogo
Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia mojego gabinetu medycyny estetycznej, mieszczącego się w sercu Mokotowa, przy ul. Dolnej w Warszawie. Celem mojej pracy jest, aby wszyscy pacjenci, którzy mi zaufają wyglądali młodo i świeżo, tak jakby właśnie wrócili z udanego wypoczynku.

Program Bezpieczna Klinika

Placówki, które przystąpiły do Programu Bezpieczna Klinika i zostały jego Partnerami są uznanymi klinikami i gabinetami medycyny estetycznej, które cechuje przestrzeganie najwyższych standardów i które zatrudniają doświadczonych specjalistów.
Obecność kliniki w programie to znak, że kwestie staranności, troski o pacjenta i bezpieczeństwa zabiegowego są w tej placówce priorytetem.

Kim jesteśmy?

Program Bezpieczna Klinika jest ogólnopolską kampanią społeczną na rzecz bezpieczeństwa zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Świadome korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i bezpieczeństwo zabiegów to wyzwanie dla wszystkich – zarówno pacjentów, jak i lekarzy.
Misją Programu jest promowanie wiedzy na temat możliwości, przebiegu i skutków zabiegów medycyny estetycznej oraz placówek świadczących takie zabiegi na najwyższym dostępnym poziomie.

Newsletter